עוגת כדורגל

ילדים רבים אוהבים כדורגל ורוצים עוגת כדורגל ליום ההולדת שלהם. עוגה בצורת כדורגל נראית קשה להכנה אולם יש מספר אפשרויות להכין עוגה מקסימה בצורת כדורגל.
האפשרות הפשוטה ביותר  היא להכין עוגת כדורגל דו מימדית, כלומר עוגה עגולה רגילה ולקשט אותה בדומה לצורה של כדורגל. אפשר להשתמש בצורה הרגילה של הכדורגל (משושים ומחומשים) או לקשט בצורה קלה יותר, כדוגמת הכדורגל שהשתמשו בו במונדאיל 2006. לחילופין אפשר לקשט את סמל הקבוצה האהובה על הילד על העוגה.אפיית עוגת כדורגל תלת מימדית גם היא אינה מסובכת. יש לאפות שתי עוגות שכל אחת מהן היא חצי עיגול. עושים זאת על ידי שימוש בתבניות אפייה קעורות ועמוקות. את שתי העוגות מצמידים עם שוקולד מומס המשמש כדבק או באמצעות קיסמים (יש לזכור להוציא אותם לפני הפריסה) ומקשטים בצבעי שחור לבן רגילים, או שוב, בצבעים של מועדון הכדורגל שהילד אוהב. מעוגה כדורית כדאי לחתוך במעט את אחד הצדדים על מנת שהעוגה תעמוד בקלות, או ליצב אותה בתוך קערה. לאחר הצגת העוגה מפרידים את שני החצאים כדי להקל על החיתוך והפריסה.

אפשרות שלישית היא הכנת עוגה בצורת מגרש כדורגל. זוהי עוגה מלבנית רגילה, מקושטת כולה בירוק (סוכריות צבעוניות) ובפסים הלבנים המציינים את המגרש (בהתאם לגודל העוגה ניתן לצייר את כל הפסים או רק את חלקם). תוספת אביזרים של שערים ושחקנים מפלסטיק, שם הילד וגילו, סמל המועדון האהוב ועוד יוסיפו רבות לעוגה

עוגת יום הולדת כדורגל

עוגת יום הולדת בצורת מגרש כדורגל. שחקנים ושערים מפלסטיק. סוכריות ירקות בתור דשא, וטופי מגולגל דק בתור קו האמצע.

סגור לתגובות.